Kontakta oss

Blomquist Rör AB

Niklas Nikanorsson​
niklas@blomquistror.se
0278 – 511 406

Staffan Persson
staffan@blomquistror.se
0278-511 407

Blomquist Kylteknik AB

Anders Eliasson
anders@blomquistror.se
0278 – 511 420

Blomquist Ventilation AB

Peter Persson
peter.persson@blomquistror.se
0278 – 511 417

Blomquist Badrum i Bollnäs

Dan Unger
dan@blomquistror.se

Kristina Unger
kristina@blomquistror.se

Blomquist Badrum i Söderhamn

Anna Rönström​
anna@blomquistror.se

Energibrunnar AB

Håkan Wollarth
hakan@energibrunnar.se
070 – 230 86 15

Gävle Brunnsborrning AB

Lars Pålhlom
lars@gavlebrunn.se
070 – 607 30 96

KONTAKTA OSS

Vill du komma i kontakt med oss? Använd formuläret här nedan. Vill du att vi ringer upp dig? Glöm inte bort att lämna ditt telefonnummer!